OZNÁMENÍ: RANCH JE V SOUČASNÉ DOBĚ V REKONSTRUKCI. OMEZENÝ PROVOZ!!!  Ranch Fantasie a Chalupa FORMANKA, vám nabízí opravdový odpočinek. V rámci zajištění soukromí neubytováváme skupiny osob a rodiny, které spolu nesouvisí. Areál je vhodně uzpůsoben pro pobyt rodičů s dětmi. 

Ubytování je zajištěno přímo na ranči,ve staré, stylově vybavené šumavské chalupě s historickým nábytkem a společenskou místností s krbem. Je zde místo pro 8 osob ve třech oddělených ložnicích. Polštáře a prošívané deky jsou kompletně povlečené. Na pokojích topíme v zimním období zásadně dřevem. 

Kuchyň je vybavena potřebným nádobím jak na přípravu jídla, tak i pro stolování. Dále je zde plynový sporák, lednička, varná konvice, mikrovlná trouba, průtokový ohřívač a elektrický konvektor na přitápění v zimním období. Rovněž jsou k dispozici mycí prostředky na nádobí a utěrky. 

Koupelna je vybavena sprchovým koutem,  bojlerem na 120 l a elektrickým konvektorem na přitápění v zimním období. Teplá voda je zajištěna po celý den. Podle počtu osob jsou k dispozici ručníky. Dále jsou zde 2x splachovací WC. Toaletní papír je doplňován dle potřeby.

Parkoviště pro vaše vozidla je v areálu ranče a není přístupné veřejnosti. Ostatní možnosti  využití areálu jsou uvedené v předcházející kapitole.

 

CENÍK:

Ubytování víkend: Nástup:  pátek po 10,00 hod

Odjezd:  neděle do 18,00 hod

Celková cena na osobu 750,- Kč/víkend - minimální počet 2 osoby na víkend 

Ubytování týden:  Nástup: neděle po 10,00 hod

Odjezd: sobota do 15,00 hod

Celková cena na osobu: 1500,- Kč = 6 nocí x 250,- Kč/noc - minimální počet 4 osoby na týden, při menším počtu osob 300 Kč/noc

Ubytování podzim a zima /od 23.9  do  21.3/ je cena na osobu 280,- Kč/noc

Vánoční svátky a Silvestr: Celková cena na osobu 300,- Kč/noc - minimálně 3 noci a 4 osoby./přednost má více osob/

Ve všedních dnech, mimo červenec, srpen, zimní a podzimní období, pronajímáme minimálně na 2 noci, pro 2 osoby 300,- Kč/noc, pro 3 a více osob 250,- Kč/noc

 

Kauce: Při příjezdu požadujeme vratnou kauci ve výši 1000,-Kč za pokoj. Tato kauce slouží jako záloha na úhradu ztracených, poškozených, nebo zničených věcí z inventáře. Po předání inventáře a svěřených prostor v pořádku, bude kauce při odjezdu vrácena.

Úklid: Pokud nebude proveden závěrečný úklid za strany ubytovaných,účtujeme 500,-Kč

 

 

 

Pobyt se zvířaty: Pouze po předchozí domluvě. Zvíře nesmí volně pobíhat po areálu ranče. Psy venčíme zásadně mimo ranč a jsme povinni uklízet případné exkrementy i v obci /můžete být pokutováni podle obecní vyhlášky/. Cena pobytu za psa  150,-Kč.

Objednávky ubytování: Pouze telefonicky tel: 727 895 383. Objednávka je potvrzena po zaslání 30% zálohy.Současnou mailovou adresu ranče  sdělujeme pouze našim hostům. Mailová adresa ranchfantasie sumava.net je neplatná!

ranch, fantasie, fantazie, mlázovy, kolinec, klatovy, koně, vyjížďky, plavení, léto, ubytování

ranch, fantasie, fantazie, mlázovy, kolinec, klatovy, koně, vyjížďky, plavení, léto, ubytování

ranch, fantasie, fantazie, mlázovy, kolinec, klatovy, koně, vyjížďky, plavení, léto, ubytování